Ogrodnik Warszawa

O firmie

Z przyjemnością pracujemy w ogrodzie, byś z przyjemnością spędzał w nim czas!

Firma powstała z pasji i zaangażowania, by łączyć to, co piękne z tym, co funkcjonalne. Aby to robić, potrzebne jest wiedza i doświadczenie. Kierujemy się zasadą, że aby móc cokolwiek stworzyć, należy poznać drugiego człowieka, jego wymagania, cele, założenia. Dlatego za każdym razem indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, by mieć satysfakcję, że spełniamy jego oczekiwania.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, którzy stawiają dom na własnej działce, a także z deweloperami i instytucjami.

Dojeżdżamy do klientów na terenie Warszawy i ustalamy godziny spotkań – także poza standardowym czasem pracy oraz w weekendy.

Projektowanie i pielęgnacja ogrodów w Warszawie wymagają:

  • najlepszych materiałów

Stosujemy wyłącznie profesjonalne narzędzia ogrodnicze przy wszystkich wykonywanych pracach. Przy nawodnieniu warszawskich ogrodów wykorzystujemy wybrane produkty renomowanych firm.

  • sprawdzonych roślin

Rośliny pochodzą z renomowanych szkółek, są zatem sprawdzone i przy dobrej pielęgnacji nawet w ogrodzie laika nic się z nimi nie stanie. Stosujemy nasiona traw od polskich producentów, jako najbardziej przystosowane do naszych warunków klimatycznych.

  • pewnej i jasnej gwarancji
   • na nawodnienie – 12 miesięcy, pod warunkiem wykonania konserwacji systemu przez naszą firmę,
   • na rośliny – 3 miesiące, jeśli jest założone nawodnienie lub do końca sezonu wegetacyjnego, jeśli jest do tego stała pielęgnacja,
   • na trawnik – na skiełkowanie nasion i w razie potrzeby dosiew po pierwszym koszeniu, oczywiście przy założonym nawodnieniu.

 

Wymarzony projekt ogrodu? Warszawa.
Zadzwoń i przekonaj się sam, że prawdziwy ogrodnik w Warszawie pracuje u nas!

^Do góry strony